Sil Süpür
Sepetim

Silsüpür

Brand: Silsüpür
SİL SÜPÜR AYLA, Güçlü bir kir çıkarma kabiliyetine sahiptir. Kullanımı kolaydır,Çok amaçlı, güvenli ve çiziksiz, araba silebilirsiniz, camı silin, ıslak zemin silin, banyoyu temizleyin...Aracınızı ve ıslak alanlarınızı köpürtür, temizler ve parlatır.Anti Bakteriyel yapısı sayesinde koku yapmaz...
30,00 TL
Vergiler Hariç:25,00 TL
Brand: Silsüpür
AYNUR, polyamid özel iplikler sayesinde süper emici ve dayanıklı yapıya sahiptir. Deterjansız sadece su ile kurulamaya gerek kalmadan tek seferde mükemmel bir temizlik sağlar.Her türlü cam, ayna, plazma ve bilgisayar ekranı gibi hassas yüzeylerde uygulanabilir.Esnek yapısı sayesinde küçük aksesuar s..
20,00 TL
Vergiler Hariç:16,67 TL
Brand: Silsüpür
Elif, her ortama uyar neredeyse öl de ölelim çeşidinden bir temizlik bezidir.Birinci sınıf mikrofiberdir. Bir mıknatıs gibi tozu ve kiri yakalar. Tek yıkamayla tozu kolayca kendinden arındırır, leke tutmaz.Hav, iz, leke bırakmaz. Kullanım süresi uzundur.Her türlü kir ve zorlu yüzey onun işidir. Her ..
25,00 TL
Vergiler Hariç:20,83 TL
Brand: Silsüpür
Filiz: gücü kendinden büyük kurulama ve parlatma ıslak alan temizlik beziFiliz, Yumuşacık dokusu ve süper emiş gücü ile kendinden 10 kat daha fazla hızlı kurulama ve suyu içine hapsetme gücüne sahiptir.Mutfak ve Banyo alanlarında kullanım için tam uyumludur. Jet kuruma özelliğine sahiptir, koku yapm..
42,50 TL
Vergiler Hariç:35,42 TL
Brand: Silsüpür
Yıllardır aradığınız bez bulundu !Hayalet ile camlarınız adeta yok olacak. İçinden geçebilme hissi yaratacak.Camları ve aynaları 3-5 kere silip bir de kurulamaktan bıktıysanız, Hayalet tek bir silimle işinizi çözecektir.  Kaçırmayın! Camlarda artık başka bez kullanmayacaksınız.İnovatif, güçlend..
40,00 TL
Vergiler Hariç:33,33 TL
Brand: Silsüpür
İSMET, güçlü ve kudretli bir geniş yüzey bezidir. Yüzeye sıkıca tutunur, kiri, lekeyi ve suyu mikro kanallar sayesinde mıknatıs gibi çeker atar. Güçlü elektrostatik etkisi sayesinde toz bırakmaz.Yumuşak ve hafiftir tutunma gücüne rağmen kolayca temizlik sağlar. Parlatıcı özelliğe sahiptir, anti bakt..
20,00 TL
Vergiler Hariç:16,67 TL
Brand: Silsüpür
Sil Süpür Kezban Çok Amaçlı Antinbakteriyel İthal, Alman Teknolojisi %100 Orijinal Mikrofiber Temizlik BeziSil Süpür’ün KEZBAN’ı İster ıslak ister kuru alan olsun tüm yüzeylerde kullanım için uygundur.Kezban leke bırakmadan siler, parlatır, antibakteriyeldir. Tüm yüzeylerde kullanılır: camlarda, ayn..
72,50 TL
Vergiler Hariç:60,42 TL
Brand: Silsüpür
Sentetik güderi bezler oto temizlik sektörünün ve evlerin en gözde ürünüdür. Ev temizliğinde de mobilya, cam ve aynada kusursuz temizlik sağlar.Kullanıldığı yüzeye sımsıkı tutunur ve ultra emici dokusu sayesinde en ufak kir bırakmaz.Süper emicidir. Araç mobilya, cam, ayna veya elektronik cihazların ..
50,00 TL
Vergiler Hariç:41,67 TL
Brand: Silsüpür
MEHPARE’ye inanamayacaksınız. Üstün Teknolojisi ile yağları sünger gibi emer. Pasaklılığı hiç sevmez. Günlerce silinmemiş davlumbaz, yağlı restoranlar ve evlere hiç tahammülü yoktur.Özel lifli dokusu sayesinde inoxlarınızda ve metal yüzeylerinizde (çaydanlık, kahve makinesi, tencere…) iz bırakmadan ..
20,00 TL
Vergiler Hariç:16,67 TL
Brand: Silsüpür
NACİYE, çift yüzeyi sayesinde iki hizmeti bir arada sunar. Ovalama ve köpürtme yüzeyi ile kireç kalıntılarınızı, koltuk ve halıdaki lekelerinizi, duvardaki kirleri nazikçe ovalayarak çıkarır. File dokusu çizmeden ovalama ve köpürtme hizmeti görür. Uygulanan kimyasalı dokusuna çekmeden yüzeyde tam pe..
47,50 TL
Vergiler Hariç:39,58 TL
Brand: Silsüpür
İlizyon değil gerçek bir sihir.Lekelerinizi ve kirlerinizi tamamen yok eder, ürünü eski haline dönüştürür.Duvardan lekeyi, ocaktan yağı, derzden kiri, çocukların evdeki karalamalarını….Beyaz eşya, lavabo, küvet ve tezgah gibi sert zeminde oluşan kir ve lekeleri kolayca siler. Islak ya da nemli kulla..
55,00 TL
Vergiler Hariç:45,83 TL
Brand: Silsüpür
Tek Pakette Çok TemizlikSil Süpür Temizlik Bezi Seti İle Temizliğin Keyfini Sür.İhtiyacınız olan tüm temizlik bezleri tek pakette. Naciye mikrofiber / file çift yüzey silme ve ovalama temizlik bezi Kezban çok amaçlı antinbakteriyel ithal, alman teknolojisi %100 orijinal mikrofiber temizlik b..
275,00 TL
Vergiler Hariç:229,17 TL
Gösterilen: 1 ile 12 arası, toplam: 16 (2 Sayfa)