Sil Süpür
Sepetim

Toz Bezleri

Brand: Silsüpür
AYNUR, polyamid özel iplikler sayesinde süper emici ve dayanıklı yapıya sahiptir. Deterjansız sadece su ile kurulamaya gerek kalmadan tek seferde mükemmel bir temizlik sağlar.Her türlü cam, ayna, plazma ve bilgisayar ekranı gibi hassas yüzeylerde uygulanabilir.Esnek yapısı sayesinde küçük aksesuar s..
20,00 TL
Vergiler Hariç:16,67 TL
Brand: Silsüpür
Elif, her ortama uyar neredeyse öl de ölelim çeşidinden bir temizlik bezidir.Birinci sınıf mikrofiberdir. Bir mıknatıs gibi tozu ve kiri yakalar. Tek yıkamayla tozu kolayca kendinden arındırır, leke tutmaz.Hav, iz, leke bırakmaz. Kullanım süresi uzundur.Her türlü kir ve zorlu yüzey onun işidir. Her ..
25,00 TL
Vergiler Hariç:20,83 TL
Brand: Silsüpür
Yıllardır aradığınız bez bulundu !Hayalet ile camlarınız adeta yok olacak. İçinden geçebilme hissi yaratacak.Camları ve aynaları 3-5 kere silip bir de kurulamaktan bıktıysanız, Hayalet tek bir silimle işinizi çözecektir.  Kaçırmayın! Camlarda artık başka bez kullanmayacaksınız.İnovatif, güçlend..
40,00 TL
Vergiler Hariç:33,33 TL
Brand: Silsüpür
Sentetik güderi bezler oto temizlik sektörünün ve evlerin en gözde ürünüdür. Ev temizliğinde de mobilya, cam ve aynada kusursuz temizlik sağlar.Kullanıldığı yüzeye sımsıkı tutunur ve ultra emici dokusu sayesinde en ufak kir bırakmaz.Süper emicidir. Araç mobilya, cam, ayna veya elektronik cihazların ..
50,00 TL
Vergiler Hariç:41,67 TL
Gösterilen: 1 ile 4 arası, toplam: 4 (1 Sayfa)